چهارشنبه 3 بهمن 1397
فرماندار شفت :

اثبات بدعهدی آمریکا در عرصه بین الملل از دستاوردهای برجام است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/02/24 21:06 ویرایش : ‎1397/02/24 21:10 بازدید: 210

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی عصر امروز در نشست ستاد گرامیداشت بیست و نهمین سالگشت ارتحال حضرت امام(ره) با اشاره به اینکه اندیشه های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی باید همواره تبیین و به نسل های بعدی منتقل گردد افزود : پمپاژ ناامیدی و ایجاد بی اعتمادی بین مردم و حاکمیت از اهداف دشمنان کشورمان است و مسوولین فرهنگی کشور ، استان و شهرستان برای مقابله با آن باید از ابزار جدید و افکاری نو  بهره گیری نمایند .

فرماندار شفت با بیان اینکه برجام تصمیم حاکمیت و نظام جمهوری اسلامی بوده است و اقدام آمریکا در خروج از این توافق نقض قوانین بین المللی است افزود : یکی از  دستاورد برجام اثبات بدعهدی آمریکا در عرصه بین الملل ، برای همه دولت ها و ملت ها است .

محسنی با اشاره به اینکه ترامپ در اقدامی قابل تامل از یک سو تشدید تحریم ها بر ایران را دنبال می کند و از سوی دیگر سخن از مذاکره با کره شمالی سر می دهد افزود : دولت آمریکا بدون هیچ گونه توجیه قانونی از برجام که حاصل 12 سال مذاکرات فشرده بین المللی بود ؛ خارج شد و این نشان دهنده  شخصیت متزلزل رییس جمهور ایالات متحده است.

وی ایجاد فاصله بین مردم و نظام اسلامی را بزرگترین توطئه دشمن برشمرد و افزود : مهمترین وظیفه مسوولین در این باره کار و تلاش جهادی است .

فرماندار شفت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد:  رفتار مدیران و مجموعه تحت مدیریت آنها باید با ارباب رجوع محترمانه باشد .

وی با بیان اینکه مسوولین ذیربط شهرستانی باید  برنامه های خود برای گرامیداشت ارتحال امام و سالروز آزادسازی خرمشهر را تا 72 ساعت دیگر به فرمانداری منعکس نمایند افزود : ستاد فرعی گرامیداشت این مراسم در بخشداری های مرکزی و احمدسرگوراب تشکیل شود .

محسنی در پایان با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری برای حمایت از کالای ایرانی افزود : دستگاه های خدماتی و اجرایی شهرستان شفت در صورت نیاز باید کالاهای داخلی را مورد توجه قرار دهند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی