شنبه 23 آذر 1398
رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان شفت خبر داد:

تمامی مسیرها و شریان های اصلی شهرستان شفت باز است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/11/29 16:43 ویرایش : ‎1395/11/29 16:48 بازدید: 496

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شفت ، محمد رضا محسنی عصر امروز در حاشیه بازدید از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان گفت : تمامی مسیرها و شریان های اصلی شهرستان شفت باز است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های امدادی و خدماتی در حال فعالیت در محور های فرعی هستند افزود : دهیاران و شوراهای اسلامی در حال تلاش برای بازنگه داشتن تمامی محور های فرعی هستند.

فرماندار شفت با بیان اینکه در هیچ نقطه از شهرستان قطعی گاز ، برق و آب نداریم افزود : مردم شفت مشارکت خوبی در همکاری و همیاری مسوولین محلی در جریان بارش برف داشته اند.

وی در ادامه به مصوبه اخیر ستاد مدیریت بحران شفت اشاره کرد و افزود : تمامی بیماران دیالیزی ، مادران باردار و بیماران بدحال از مناطق کوهستانی و صعب العبور به مرکز شهرستان انتقال و اسکان داده شده اند.

رییس ستاد مدیریت بحران شفت با بیان اینکه تراکتورهای کشاورزان این شهرستان در حال خدمات رسانی در روستاها و محورهای فرعی هستند افزود : با همدلی و مشارکت مردم مشکلات ناشی از برف به حداقل رسیده است و باید از تلاش نیروهای مردمی قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه صبح امروز از ادارات راهداری ، گاز ، برق ، آب و فاضلاب ، هلال احمر ، بیمارستان امام رضا(ع) و مراکز بهداشتی بازدید میدانی به عمل آمد افزود : بازدید از محورها و روستاهای بخش احمدسرگوراب و نحوه فعالیت دستگاهای خدماتی از دیگر برنامه های صبح امروز بود.

محسنی بابیان اینکه عصر امروز برای بازدید میدانی از روستاهای بخش مرکزی به مژدهه و چماچا می رود افزود : بازماندن محورها از اولویت های ستاد مدیریت بحران شهرستان شفت است.

وی در پایان افزود : خدمات رسانی به ترتیب اولویت ها انجام می شود و مردم نباید نگران شرایط باشند. 

دولت و ملت همدلی و همزبانی