چهارشنبه 5 تیر 1398
معاون فرماندار شفت در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر خبر داد:

تشکیل 18 کمیته جهت برگزاری هرچه باشکوهتر دهه فجر انقلاب اسلامی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/10/21 10:39 بازدید: 673

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شفت جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان شفت برگزار شد. در این جلسه رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار شفت پایه و اساس انقلاب اسلامی ایران را بر دو محور حضور پررنگ همه آحاد ملت و تفکر اسلامی خواند و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از سال 1342 به رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) پایه گذاری شد و در محرم سال 57 با تاسی مردم از نهضت عاشورا اوج گرفت و سریعتر و عمیقتر شد. وی افزود این انقلاب سند افتخار برای ما و نسل های گذشته و آینده بوده و خواهد بود. انقلابی که با نثار خون بهترین جوانان این سرزمین پایه ریزی شد و در همه عرصه های جهانی همچون نگینی می درخشد. حیدری نژاد بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه را نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: مردم ایران به همه مردم منطقه استقلال طلبی و ظلم ستیزی را آموختند.

معاون فرماندار شفت سپس با اشاره به تاسیس نهاد مقدس جهاد سازندگی و خدمات این نهاد به مردم محروم کشور ، تصریح کرد: امروز نیز مسئولین ادارات و نهادها تلاش خود را برای خدمت رسانی به این مردم شهیدپرور به کار می گیرند .

حیدری نژاد در ادامه با اعلام اینکه 18 کمیته جهت برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم دهه فجر سال جاری تشکیل شده است به گوشه ای از شرح وظایف و مسئولیت هر کدام از این کمیته ها اشاره کرد. وی همچنین با اشاره به پروژه های عمرانی که در دهه فجر افتتاح خواهد شد از ادارات ذیربط خواست برنامه های خود را به دبیرخانه ستاد دهه فجر شهرستان ارائه دهند.

معاونت فرمانداری شهرستان شفت در پایان با اشاره به راهپیمایی روز 22 بهمن تاکید کرد: مردم امسال نیز همانند سنوات پیشین در این راهپیمایی حضوری پررنگ و دشمن شکن خواهند داشت و مسئولین ذیربط باید با تمام قوا پای کار بوده تا این راهپیمایی هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار گردد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی