چهارشنبه 5 تیر 1398

دکتر ابراهیم افلاک به سمت ریاست اداره دامپزشکی شفت منصوب شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/09/30 10:38 بازدید: 466

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شفت جلسه تودیع و معارفه ریاست اداره دامپزشکی شهرستان شفت با حضور دکتر عاقبتی مدیرکل دامپزشکی استان گیلان برگزار شد. در این جلسه یونس محمودی فرماندار شفت با قدردانی از تلاشهای ابراهیم زاده ریاست پیشین اداره دامپزشکی شهرستان شفت ، وضعیت بهداشت دام و طیور و پیشگیری از بیماری های مشترک انسان و دام را در شهرستان شفت مطلوب توصیف کرد. وی مسئولیت دامپزشکان را حساس توصیف کرد و با اشاره به اینکه بخش زیادی از جمعیت شهرستان شفت را روستائیان تشکیل می دهند ، ابراز امیدواری کرد دکتر افلاک ریاست جدید اداره دامپزشکی شهرستان شفت در ادامه شیوه عملکرد مدیریت پیشین و با بهبود شرایط ساختاری و بهره مندی از نیروی جوانی و خلاقیت در حوزه مدیریت گامهای موثری در این مسیر بردارد.

در ادامه جلسه عاقبتی مدیرکل اداره دامپزشکی استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات ابراهیم زاد ریاست قبلی این اداره در شهرستان ، خواستار حمایت مسئولین شهرستان از افلاک ریاست جدید اداره دامپزشکی شفت شد و ابراز امیدواری مدیریت جدید این اداره جهت ارتقای جایگاه دامپزشکی در شهرستان تلاشهای خویش را به کار ببندد.

شایان ذکر است دکتر ابراهیم افلاک ریاست جدید اداره دامپزشکی شهرستان شفت پیش از این معاونت اداره دامپزشکی شهرستان فومن را بر عهده داشته است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی