چهارشنبه 5 تیر 1398

حسن عباس زاده به سمت ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شفت منصوب شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/09/26 11:06 بازدید: 639

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شفت جلسه تودیع و معارفه ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شفت با حضور سید جعفر مفیدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گیلان برگزار شد. در این جلسه یونس محمودی فرماندار شفت با اشاره به فرایند صدور اسناد روستایی در شهرستان شفت ، اظهار داشت: روستا محور توسعه پایدار است و ایجاد بارقه امید در روستاییان باید مورد توجه همه مسئولین قرار گیرد. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با حضور ریاست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شفت و تعامل بیشتر این اداره با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان روند صدور اسناد روستایی در شفت تسریع یابد. وی همچنین ساختمان فعلی اداره ثبت اسناد و املاک شفت را مناسب شهرستان ندانست و ابراز امیدواری کرد مسئولین استانی در این خصوص تمهیدات لازم را انجام دهند. فرماندار شفت در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای رضایی گشتی سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان برای عباس زاده ریاست جدید این اداره در شهرستان آرزوی توفیق الهی کرد.

در ادامه جلسه مفیدی مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات رضایی گشتی حسن عباس زاده ریاست جدید اداره ثبت و اسناد شهرستان را معرفی نمود. مدیر کل ثبت اسناد استان گیلان با اشاره به بروز شدن سامانه ثبت اسناد استان گیلان ، بهسازی ساختاری را یکی از مهمترین اهداف این سازمان برشمرد.

شایان ذکر است حسن عباس زاده ریاست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شفت دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق ، پیش از این معاونت اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بندر انزلی را بر عهده داشته است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی