دوشنبه 1 مهر 1398

دعوت فرماندار از مردم شهرستان شفت در تشکیل تعاونی توسعه و عمران

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/15 09:36 بازدید: 79

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی در آیین نکوداشت هفته تعاون در شفت با اشاره به اینکه شهرستان شفت گنجینه کشاورزی و گردشکری در گیلان است و صنعت گران توانمندی در این شهرستان فعالیت می کنند افزود : بخش قابل توجهی از برنج گیلان در شالیزاهای شفت تولید می شود و که برنج دم سیاه پشت سرا نشانی از کیفیت این محصول استراتژیک است که نیازمند توجه ویژه و برند سازی است .
وی با بیان اینکه برای نخستین بار در کشور پرورش پاییزه کرم ابریشم در شهرستان شفت آغاز شده است اذعان داشت : در سال جاری بالغ بر 125 تن پیله توسط نوغانداران شفتی تولید شد .
فرماندار شفت با اشاره به اینکه 308 تعاونی در این شهرستان به ثبت رسیده اند که 3 هزار نفر عضو دارند افزود : اعتماد دوباره مردم به تعاونی ها نیازمند شفافیت و اصلاح الگوهای اقتصادی در کسب و کار است .

وی با دعوت از مردم شفت برای مشارکت در تشکیل تعاونی توسعه عمران این شهرستان ابراز امیدواری نمود : با واگذاری قانونمند پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان شفت به این شرکت ارزش سهام سهامداران این شرکت می تواند در آینده ای نزدیک افزایش یابد و طبق وعده مدیران دستگاه های ذیربط این تعاونی تا مهر ماه آتی تاسیس خواهد شد .

مقام عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات اشتغال به افراد حقیقی مفید است اما بهتر است تسهیلات به شرکت های پشتیبان واگذار شود تا همکاری ها افزایش و تجارب مورد بهره گیری قرار گیرد و اشتغال پایدار حاصل شود .
1:37 PM
گفتنی است در پایان تنی چند از تعاون گران ، کار آفرینان و کارگران برگزیده تجلیل و قدردانی شدند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی