پنجشنبه 27 تیر 1398

انتصاب بانویی از شهرستان شفت به ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/19 15:03 ویرایش : ‎1398/02/20 11:31 بازدید: 198

آیین تودیع و معارفه ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت با حضور اسفندیار ضیایی مدیرکل این مجموعه در دفتر فرماندار شفت برگزار شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی در این ابتدای این نشست با اشاره به اینکه نهادینه شدن یک هنجار عمومی در جامعه نیازمند فرهنگ سازی صحیح است افزود : فعالیت های فرهنگی و آموزشی باید از سنین پایه و در دوران کودکی و نوجوانی اغاز شود .
فرماندار شفت کشف استعداد ها و بارور نمودن آن را مهترین رسالت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برشمرد و افزود : بافت روستایی این شهرستان یک فرصت است و باید برای آن برنامه ریزی بهتری انجام شود.
وی در ادامه بر لزوم تدوین برنامه های یک ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت تاکید نمود و خواستار تمهید مقدمات برای برگزاری جشنواره ای با محوریت کودکان و نو جوانان در این شهرستان شد.
محسنی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تغییر مدیران باید در راستای ارتقای سطح و به روزرسانی برنامه های آن مجموعه انجام شود افزود : اشرافیت بر وظایف سازمانی ، برنامه محور بودن ، پرهیز از روزمرگی و تکریم ارباب رجوع مهمترین شاخصه های یک مدیر موفق است .
گفتنی است در پایان از زحمات بتول آقاجانی تقدیر و رقیه آزاد نیا به عنوان رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شفت معرفی شد .
آزادنیا یکی شعرای شهرستان شفت است و پیش از این مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان صومعه سرا بود .

دولت و ملت همدلی و همزبانی