پنجشنبه 27 تیر 1398
فرماندار شفت خبر داد :

بهره برداری از طرح آبرسانی روستای پلنگ پشت در دهه مبارک فجر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/20 13:45 بازدید: 251

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محبعلی رنجور مدیرعامل شرکت آبفار گیلان صبح امروز – پنجشنبه – با حضور در شفت با محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمود .
فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه 75 درصد جمعیت این شهرستان در روستاها سکونت دارند و باید به گسترش زیرساخت های عمرانی در این مناطق توجه ویژه داشت افزود :اعتبارات شهرستان شفت در سالهای اخیر بر روی شاخص ارتقای سلامت آب شرب شهری و روستایی متمرکز شده است .
وی با بیان طرح بزرگ آبرسانی به 54 روستا در حال پیگیری است و زمین آن در روستای بداب آماده تجهیز کارگاه است افزود : اعتبار 30 میلیارد تومانی ساخت و تکمیل این پروژه زیرساختی از صندوق توسعه ملی تامین و به صورت مرحله ای و فاز به فاز در آینده اجرایی می شود .
محسنی با اشاره به اینکه طرح آبرسانی به روستای پلنگ پشت (شهرک کادوس) با اعتبار 270 میلیون تومان در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید و 130 خانوار این روستا از آن بهره مند می شوند افزود: آبرسانی به روستاهای سالک معلم ، صیقلان و مژدهه نیز در مراحل پایانی کار قرار دارد و برای افتتاح در دهه فجر نیازمند مساعدت و همگرایی و کار جهادی دستگاه های ذیربط است.
وی در ادامه بر پیگیری پروژه های آبرسانی روستاهای شفت در سال 98 تاکید نمود و افزود : تکمیل فاز دوم فاضلاب امامزاده ابراهیم یکی از مطالبات مردم و نیازی ضروری برای توسعه گردشگری در این منطقه است .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی