پنجشنبه 27 تیر 1398

راهکارهای تسریع در اجرای پروژه بهسازی محور ملاسرا-شفت بررسی شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/19 08:38 بازدید: 234

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی و جمشید طالبی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور در شفت با محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان دیدار و درباره راهکارهای تسریع در روند اجرایی پروژه راه سازی محور ملاسرا- شفت گفتگو نمودند .
فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه عملیات عمرانی تعریض و بهسازی 9 کیلومتر از محور ملاسرا- شفت در حال انجام است افزود : 4 خطه شدن این محور پرتردد سبب تسهیل در رفت و آمد و کاهش سوانح رانندگی خواهد شد .
وی با بیان اینکه بخش هایی از مسیر پروژه نیازمند جابجایی تیرهای برق و اصلاح شبکه است افزود : بسترهای لازم در دیگر بخش های مسیر برای راهسازی و آسفالت آماده است و دستگاه های ذیربط باید اهتمام بیشتری داشته باشند .
وی با بیان اینکه با برنامه ریزی و هدف گذاری می توان ضمن تسریع در عملیات اجرایی قطعات مختلف این پروژه را مرحله به مرحله آماده بهره برداری نمود افزود : تمرکز بر اجرای پروژه در 2 کیلومتری ورودی شهر شفت یکی از مطالبات شهرستان است و تحقق آن نیازمند تشریک مساعی دستگاه های ذیربط به ویژه شرکت توزیع نیروی برق برای اصلاح شبکه است .
محسنی با اشاره به اینکه 11 رشته راه روستایی در شفت آماده آسفالت و تمامی ساز و کارهای آن انجام شده است افزود : تکمیل پل سیاهمزگی به افزایش ارتقای خدمات رسانی در این منطقه کمک شایانی خواهد نمود .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی