چهارشنبه 5 تیر 1398
درخواست فرماندار شهرستان شفت از دانش آموزان:

از تولید ملی حمایت کنیم و با نوشت افزار ایرانی بنویسیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/01 14:14 ویرایش : ‎1397/07/01 14:33 بازدید: 330

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، محمدرضا محسنی صبح امروز ( یکشنبه ) در آیین نواختن زنگ مهر در دبیرستان انقلاب اسلامی شهر احمدسرگوراب ، ضمن محکومیت حرکت مذبوحانه اشرار و گروه تکفیری در حادثه تروریستی اهواز ؛ شهادت جمعی از هموطنان را تسلیت گفت و افزود : با پیروی از خط ولایت فقیه می توانیم پیروان راستین شهدا باشیم .

فرماندار شفت با بیان اینکه آغاز سال تحصیلی 98-97 با ماه محرم و همچنین هفته دفاع مقدس متقارن گشته است افزود : فرصت مغتنمی است تا در کنار آیین عزاداری و گریستن بر مظلومیت امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان ، در فرهنگ عاشورایی و اهداف نهضت آن امام همام تامل بیشتری انجام پذیرد.

وی با بیان اینکه الگوپذیری از عاشورا مبنای حرکت ملت ایران و پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 بود افزود : با تکیه بر فرهنگ عاشورایی و انسجام ملی  در 8 سال دفاع مقدس توانستیم بر دشمن پیروز شویم .

محسنی با اشاره به اینکه اکنون دشمنان با بهره گیری از ابزارهای نوین و دستگاه های تبلیغاتی تلاش می کنند تا شما دانش آموزان و آینده سازان کشور را از انقلاب اسلامی جدا کنند افزود : اگر می خواهیم در جنگ اقتصادی که استکبار جهانی بر مردم و نظام اسلامی تحمیل نموده ، پیروز شویم باید از تجربه دوران دفاع مقدس استفاده کنیم و با انسجام ملی ، همدلی و تشریک مساعی در همه ابعاد ، به منافع ملی بنگریم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فرهنگ سازی برای به کاربردن کالای ایرانی باید از مدارس آغاز شود ؛ از همه دانش آموزان درخواست نمود ؛ از تولید ملی حمایت کنیم و با نوشت افزار ایرانی بنویسیم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی